Dodatek do Trials HD już w produkcji

Dodatek do Trials HD już w produkcji
marcindmjqtx

09.09.2009 18:35, aktual.: 12.01.2016 16:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Studio RedLynx poinformowało, że pracuje już nad dodatkiem do Trials HD, jednej z ciekawszych gier, które pojawiły się latem w usłudze Xbox LIVE Arcade. Przejście podstawowych torów wymaga sporych umiejętności oraz cierpliwości. Szkoda, że wbudowany edytor pozwala na dzielenie się trasami tylko ze znajomymi, bo gdyby istniał jakiś centralny zbiór najciekawszych plansz oficjalny dodatek mógłby nie być potrzebny. A tak RedLynx będzie mogło sobie jeszcze dorobić. A co z wersją na PS3?

Szanse są, aczkolwiek odpowiedź na pytanie serwisu Console-Arcade jest dość wymijająca. Firma widzi siebie jako dewelopera multiplatformowego, ale raczej w kontekście swoich kolejnych gier.

Dla Trials XBLA było wspaniałym wyborem. Ujęła nas płynność tworzenia dla XBLA. Narzędzia były naprawdę dobre, a ludzie z Microsoftu okazali się zarówno graczami, jak i ekspertami i udzielili nam wielkiej pomocy przy Trials HD. No i oczywiście Xbox Live zapewnia jednocześnie dużą liczbę użytkowników, więc sukces komercyjny jest bardzo prawdopodobny.Czyli nie zamykają sobie definitywnie drogi do wydania na PS3 wersji z jakimś dopiskiem w tytule, ale na razie ekipa chce się skupić na dopracowaniu wspomnianego wyżej dodatku. Mam nadzieję, że znajdą się w nim nie tylko super trudne plansze, ale również nieco łatwiejsze, aczkolwiek z ciekawymi przeszkodami.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)