Dodatek do Diablo 3? Zapowiedzi spodziewajcie się na Gamescomie

Dodatek do Diablo 3? Zapowiedzi spodziewajcie się na Gamescomie
marcindmjqtx

14.08.2013 12:11, aktual.: 05.01.2016 16:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w przyszłym tygodniu rozpoczynają się targi Gamescom w Kolonii. Wygląda na to, że Blizzard szykuje na nie coś dużego.

Czyli dodatek do Diablo 3. Skąd te przypuszczenia?

Na oficjalnej stronie gry pojawił się obrazek, który możecie podziwiać u góry. Tekst "Death, at last, shall spread its wings over all" pochodzi z Księgi Tyraela. Nazwa samej strony to zaś "Reaper of Souls". Czy to właśnie tytuł dodatku? Być może - Blizzard zarejestrował taki znak handlowy. Czyżby bohaterowie świata Sanktuarium mieli się zetrzeć z samą Śmiercią?

A skąd pewność, że w ogóle chodzi o dodatek? Zamieszczony na stronie obrazek nazywa się "d3x_teaser_en_us.jpg". "X" można rozumieć jako skrót od "expansion", czyli "rozszerzenie". Ponadto na godzinę 11:30 w środę 21 sierpnia zaplanowana jest konferencja Blizzarda podczas Gamescomu. Jej zapowiedzi sugerowały, że może zostać tam pokazane coś dużego i dotyczącego Diablo.

Co ciekawe, 1 października na rynku amerykańskim ukaże się książka zatytułowana "Book of Tyrael", która ma być fabularyzowanym "wglądem w umysł Tyraela". Być może będzie ona jakoś połączona z dodatkiem.

Wszystko stanie się jasne już w przyszłym tygodniu.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)