Dobrych gier logicznych nigdy za wiele. Szykujcie się na Q.U.B.E. 2

Dobrych gier logicznych nigdy za wiele. Szykujcie się na Q.U.B.E. 2

Dobrych gier logicznych nigdy za wiele. Szykujcie się na Q.U.B.E. 2
marcindmjqtx
18.08.2014 10:44, aktualizacja: 05.01.2016 15:31

Parę lat temu tego typu "klonów Portala" było jakoś więcej, zaryzykowałbym stwierdzenie, że można było czuć nimi nawet lekki przesyt. Dziś chyba jest ich mniej, więc może druga część Q.U.B.E. przebije się bardziej, niż pierwsza.

Nie, żeby jedynka była jakaś kiepska czy w ogóle nikomu się nie spodobała. Skądże znowu, to bardzo przyjemna gra logiczna z perspektywy pierwszej osoby. Sprzedawała się też chyba całkiem nieźle, przynajmniej na początku.

Już od jakiegoś czasu wiadomo było, ze na PS3 i PS4 w najbliższym czasie trafi "reżyserska wersja' tej produkcji. Na targach Gamescom dowiedzieliśmy się także, że trwają już prace nad Q.U.B.E. 2. Na razie wiadomo, że trafi na PS4, choć inne platformy nie są jeszcze wykluczone. Będzie zdecydowanie lepiej wyglądać, bo powstaje na silniku Unreal Engine 4. Ciekawe, że na platformie Sony gra będzie wspierać także gogle Project Morpheus.

Na razie nie ma jeszcze zwiastuna Q.U.B.E. 2. Obrazek promocyjny też jest zaledwie jeden, a data premiery nie jest jeszcze znana.

[Źródło: PS Blog]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)