Dobre i złe wieści dla fanów Tekkena

Strona głównaDobre i złe wieści dla fanów Tekkena
13.12.2011 10:58
Dobre i złe wieści dla fanów Tekkena
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Pierwsza jest taka, że Tekken Tag Tournament 2 trafi nie tylko na PS3, ale i Xboksa. Niestety, trochę sobie na to poczekamy.

bEUgMZXF

No dobrze, nie sądzę by ktoś choćby przez chwilę wątpił w to, że TTT2 nie przeskoczy z automatów na konsole. To byłoby szaleństwo. Tylko odrobinę bardziej uzasadnione były wątpliwości, czy gra trafi na Xboska. Wszak posiadacze PS3, którzy nabyli Tekken Hybrid mogą od jakiegoś czasu testować wczesną wersję demo, a posiadaczom konsoli Microsoftu nic takiego nie zaproponowano. Uspokajamy - Tekken Tag Tournament 2 trafi także na tę konsolę.

Problem w tym, że na premierę poczekamy sobie jeszcze równy rok - gra pojawi się dopiero na przyszłoroczne święta. Namco Bandai wynagrodzi nam rzecz jasna oczekiwanie dodatkową zawartością i ponoć napisanym zupełnie od nowa kodem sieciowym, ale mimo wszystko 12 miesięcy to szmat czasu...

Cóż, kłótnia z rzeczywistością nie ma większego sensu, ale czy TTT2 przyciągnie uwagę graczy, którzy będą pewnie zwodzeni już możliwościami przyszłej generacji?

bEUgMZXH

[via Shacknews]

Maciej Kowalik

326861797171157034
Udostępnij:
bEUgMZXR
Komentarze (0)
bEUgMZYD