Do sieci trafił materiał prezentujący początek Shadow of the Tomb Raider

Do sieci trafił materiał prezentujący początek Shadow of the Tomb Raider

Do sieci trafił materiał prezentujący początek Shadow of the Tomb Raider
Krzysztof Kempski
07.08.2018 12:44

Zagadka: spróbujcie policzyć, ile razy w trakcie tego kwadransa życie pani archeolog wisi na włosku.

Nie możecie doczekać się zaplanowanej na 14 września premiery Shadow of the Tomb Raider? Po wizycie w mieście Inków przyszedł czas na kolejny materiał. Już dziś możemy za sprawą materiału IGN-u obejrzeć początek kolejnych przygód Lary Croft. Już pierwsze minuty są nieco niepokojące, bo na tapetę powraca nielubiany przeze mnie motyw cierpienia głównej bohaterki, niemiłosiernie katowanej przez twórców. Kiedy oni wreszcie zrozumieją, że w pełni wiarygodna postać, jaką chcieliby z Lary zrobić, nie może przeżyć aż tyle...

The First 15 Minutes of Shadow of the Tomb Raider in 4K - IGN First

Dobra,  trochę czepialstwa z mojej strony, ale ogólnie całkiem fajnie to wygląda... Po krótkiej wizycie w grobowcu Lara odwiedza także Meksyk, a z dalszej części gameplayu wynika, że odwiedzić zamierza także rejony Peru i Brazylii. Przynajmniej będzie dziewczynie ciepło. Poza tym trzeba też wspomnieć o tym, że oprawa graficzna wygląda jakby wyraźnie lepiej względem tego, co znamy z poprzednich części.

Przypomnijmy, że nowa Lara już od jakiegoś czasu jest ukończona, a ostatnią okazją, by spotkać się z nią przed premierą, ma być stoisko Square Enix na nadchodzącym Gamescomie, gdzie Lara pojawi się w towarzystwie między innymi Just Cause 4 czy Life is Strange 2.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)