Do Rainbow Six wracają czaszki

Do Rainbow Six wracają czaszki

Do Rainbow Six wracają czaszki
Joanna Pamięta - Borkowska
22.11.2018 10:47

Caveira lubi to.

Parę tygodni temu informowałam was o tym, że w związku z wejściem Rainbow Six na rynek Chin, Ubisoft zamierza wprowadzić zmiany kosmetyczne do gry. Obejmowały one zmazanie śladów po krwi na ścianach, usunięcie elementów takich jak czaszki i noże (w formie ikon) czy przekształcenie neonów przedstawiających striptizerkę.

I oto okazuje się, że studio słucha swoich fanów. Reakcja tych ostatnich była bowiem łatwa do przewidzenia - pojawiło się wiele negatywnych komentarzy w różnych serwisach i na forach (w tym negatywne opinie na Streamie). W obliczu jawnego niezadowolenia graczy, Ubisoft wydał oficjalne oświadczenie, w którym  poinformował o cofnięciu zmian.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege - Wind Bastion: Rozgrywka i wskazówki

Wszystkie wymienione na początku artykułu elementy gry powrócą do niej wraz z pojawieniem się Operacji Wind Bastion. Studio przestrzega, że w związku z bliską premierą rozszerzenia mają mało czasu na wszystkie testy, co może zaważyć na stabilności gry, albo spowodować opóźnienie pojawienia się Operacji.

Przy okazji przypominam, że w czwartym sezonie, który zapowiadał swego czasu Krzysiek, pojawią się operatorzy z Maroka - dowódca Kaid i podróżniczka Nomad.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – Wind Bastion: Operator Nomad

Nomad, której miejsce jest w ataku, posiada dostęp do wyrzutni granatów odpychających. Z kolei Kaid jest dowódcą twierdzy Sekhra Mania i potrafi wzmocnić obronę za pomocą Elektropazura "Rtila", który przepuszcza przez zasieki, zapory i ściany prąd elektryczny. Poza operatorami, do gry zawita nowa mapa przedstawiająca fortecę Kaida i parę kosmetycznych dodatków. Poprawiono też balans operatorów (pełną listę, co komu zabrano albo dodano, znajdziecie tutaj).

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – Wind Bastion: Operator Kaid

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)