Do premiery Medium coraz bliżej, więc Bloober pokazuje fragment gry

Strona głównaDo premiery Medium coraz bliżej, więc Bloober pokazuje fragment gry
05.01.2021 15:55
The Medium
The Medium
Źródło zdjęć: © Bloober Team

I to fragment z tych obszernych. Aż 14 minut spędzimy w mocno nawiedzonym Krakowie i zobaczymy, jak polska gra wygląda na Xbox Series X|S.

"Spokojnie Mary-Ann, to tylko stary, dobry, nawiedzony hotel" - mówi bohaterka "Medium" sama do siebie. I faktycznie, początek 14-minutowego fragmentu przenosi nas do opuszczonego budynku, w którym tam coś skrzypnie, tu coś tupnie, a dzwonek na recepcji zacznie sam z siebie dzwonić. Kolorystyka i atmosfera, jak w "Silent Hill", a więc pod tym kątem zero zastrzeżeń.

The Medium przełożone. Czyżby powodem był Cyberpunk 2077?
The Medium przełożone. Czyżby powodem był Cyberpunk 2077?

Dalej Bloober pokazuje nam rozgrywkę w dwóch światach jednocześnie (świetna muzyka w tle), by za chwilę przenieść nas całkowicie na "drugą stronę" (tu z kolei widać wspominane przez twórców inspiracje sztuką Beksińskiego).

Im dalej w las tym więcej atrakcji, pojawia się wroga istota, przed którą bohaterka ucieka i wszystko wskazuje na to, że w "Medium" będziemy raczej unikać walki niż jej szukać.

To pierwszy tak długi fragment gry, ale czas jest ku temu najwyższy. "The Medium" ma trafić na konsole Xbox Series X, Xbox Series S oraz pecety 28 stycznia. Osobiście - nie mogę się tej gry już doczekać.

Wybierz najlepsze sprzęty technologiczne tego roku i wygraj 5 tys. złotych! Wejdź na imperatory.wp.pl i zagłosuj.

Imperatory
Źródło zdjęć: © WP
Imperatory
Imperatory, Źródło zdjęć: © WP
Udostępnij:
Komentarze (1)