Dni Zombie już blisko - piszcie do Mikołaja o DayZ

Dni Zombie już blisko - piszcie do Mikołaja o DayZ20.11.2012 09:27
Dni Zombie już blisko - piszcie do Mikołaja o DayZ
marcindmjqtx

Zbliża się moment, gdy nie trzeba będzie kupować ArmA2 z dodatkiem, by pobiegać sobie po Czarnorusi unikając martwiaków.

Zapowiedzi pojawiły się w sierpniu, gdy Dean Hall, zaskoczony popularnością swojego moda do ArmA 2, obiecał, że wkrótce pojawi się wersja nie wymagająca gry. Wkrótce, czyli do końca roku.

No i udało się rzutem na taśmę - samodzielne DayZ pojawi się w grudniu, będzie do kupienia na Steamie, a w Polsce grę wyda LEM - kupicie ją w sklepie, w pudełku.

Przypominamy, że DayZ zostanie wydana jak Minecraft - w grywalnej wersji alfa, którą będzie można kupić taniej. Gra będzie stopniowo rozwijana, a gdy zostanie ukończona - cena wzrośnie.

DayZ jest sandboksem - gracze zostają wrzuceni w świat, gdzie z każdej strony może nadejść śmierć. Zombie to najmniejszy problem - jest jeszcze głód, ból, chłód, szok, połamane kości i przede wszystkim inni gracze, dla których jesteście zazwyczaj chodzącym plecakiem z łupem. Gra nie ma celów jako takich, najważniejszym jest przeżyć, a największą zabawą jest pisanie własnych historii. W sierpniu w tego moda grało ponad milion osób.

Paweł Kamiński

327023132282611991
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)