Długi i efektowny zwiastun Dead or Alive Dimensions

Długi i efektowny zwiastun Dead or Alive Dimensions

marcindmjqtx
08.01.2011 20:33, aktualizacja: 21.01.2016 17:43

Na trwającym aktualnie w Kraju Kwitnącej Wiśni Nintendo World 2011 zdradzono nie tylko masę ciekawych informacji na temat 3DS-a, ale zaprezentowano też sporo zwiastunów gier na nową konsolę przenośną wielkiego N. Jeden z nich prezentuje Dead or Alive Dimensions.

Filmik trwa aż 5 minut, ale bez obaw - jest na tyle ciekawy, że nie powinniście przy nim zasnąć. Ukazuje bowiem nie tylko porcję efektownych scen z rozgrywki, eksponując przy tym znakomitą grafikę, ale zdradza też kilka ciekawych informacji na temat produkcji Team Ninja.

Pierwsza sprawa to nowy system sterowania. Mniej doświadczeni gracze nie będą już musieli męczyć się z wystukiwaniem złożonych kombinacji, by zadać swoją wirtualną postacią cios - wystarczy, że nacisną na dolnym ekranie konsolki jeden przycisk odpowiedzialny za dany ruch. Fani serii nie będą zapewne zachwyceni, ale na ich szczęście korzystanie z tego udogodnienia nie będzie obligatoryjne.

Druga informacja dotyczy "Chronicle Mode", który ma pełnić funkcję trybu treningowego, przybliżającego nam przy okazji fabułę poprzednich odsłon Dead or Alive. Zaraz, zaraz czy tylko mi się wydaje, że historia w DoA nigdy nie grała znaczącej roli?

Dead or Alive Dimension - 3DS - Nintendo World 2011 Trailer

Adrian Palma

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)