Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

DLC do Sonic: Lost World przeniesie nas do świata... The Legend of Zelda

Strona głównaDLC do Sonic: Lost World przeniesie nas do świata... The Legend of Zelda
27.03.2014 16:57
DLC do Sonic: Lost World przeniesie nas do świata... The Legend of Zelda
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDSbeRnW

Sonic trzyma sztamę z linkiem? Kiedyś nie do pomyślenia. Ale w grę z niebieskim jeżem i Mario też byśmy jeszcze kilkanaście lat temu nie uwierzyli.

bDSbeRnp

Świat gier zmienia się w zastraszającym tempie. Gdy w latach 90. obserwowaliśmy rywalizację Segi i Nintendo, niewyobrażalna była wizja gry, w której ramię w ramię występują Mario i Sonic. Doczekaliśmy się jej jakiś czas po tym, jak Sega przestała produkować konsole. A teraz widzimy jeża w zielonej czapeczce w Hyrule i niespecjalnie się dziwimy.

The Legend of Zelda Zone to darmowe DLC, które dziś pojawi się w Wii U Shopie na dla Sonic: Lost World. Gry, która ma już na karku prawie pół roku, więc ruch jest cokolwiek zaskakujący, ale jednocześnie sympatyczny. Warto wspomnieć, że wcześniej niebieski jeż dostał poziom inspirowany Yoshi's Island. W nowym dodatku niczym Link ruszymy do Hyrule, by znaleźć Triforce.

Ciekawe, co czeka nas w planowanym na ten rok Sonic Boom. Na pewno to, że Sonic będzie miał długie nogi i szaliczek. Może po to, by do uniwersum pasowała Samus Aran?

bDSbeRnr

[Źródło: IGN]

Marcin Kosman

326835513162487850
bDSbeRon