Dlaczego Uwe Boll robi tak beznadziejne filmy?

Dlaczego Uwe Boll robi tak beznadziejne filmy?
marcindmjqtx

29.10.2011 15:42, aktual.: 21.12.2015 12:40

To proste: bo jest beznadziejnym filmowcem. Ale, ale: jeśli w temat bardziej się zagłębić, to wyjaśnienie będzie o wiele ciekawsze.

Natrafiłem w sieci na taki oto filmik, będący fragment filmu dokumentalnego "Tales from the Script", który opowiada o pracy scanarzystów:

Guinevere Turner jest autorką scanariusza do BloodRayne. Nie dość, że swego czasu została przez Bolla potraktowana dosyć niegrzecznie (dosyć...), to jeszcze ostatecznie z jej pracy do filmu trafiło jakieś dwadzieścia procent. Oczywiście nie było mowy o tym, by scenariusz Turner w jakikolwiek sposób doszlifować. Po co. Co trzeba było, to pozmieniał wspaniały Uwe (choć nie mówi za dobrze po angielsku). I tak, choć film BloodRayne kosztował 25 milionów dolarów, to jest to jeden z najgorszych obrazów kinowych w historii. Przynajmniej zdaniem autorki scenariusza.

Dobrze, że ma do tego dystans.

A Boll, mam nadzieję, nigdy już nie zrobi żadnego filmu. Wypowiedziałbym się dosadniej, ale nie chcę nikogo publicznie obrażać... W końcu gość znany jest z tego, że lubi ludzi wyzywać na pojedynki bokserskie.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)