Dlaczego akurat nazwa Xbox One?

Dlaczego akurat nazwa Xbox One?
marcindmjqtx

28.05.2013 18:36, aktual.: 05.01.2016 16:13

Różne były przewidywania co do nazwy nowej konsoli Microsoft. My też mieliśmy swoje typy - jednak wszystkie okazały się pudłem. Skąd więc w zasadzie wzięło się Xbox One?

Teoretycznie światło na całą sprawę rzuca Jeff Henshaw z Microsoft. Teoretycznie, bo to dość pokrętne rozumowanie. Otóż pierwszy Xbox nazywał się po prostu Xbox, nie miał w nazwie cyfry, koncern z Redmond nie zapoczątkował więc w żaden sposób trendu na numerowanie swoich sprzętów do grania. Czego dowodem był też przecież Xbox 360. Skąd więc wzięło się One w 2013 roku?

Microsoft nie jest skromny w opisach swojego nowego sprzętu. Ale czy ktoś w ogóle by ich o to podejrzewał?

Jest w tym coś bardzo potężnego. Xbox One jest naprawdę ucieleśnieniem pojęcia pierwszego urządzenia, które łączy potężną konsolę z ośmioma rdzeniami, 8GB RAM-u, superszybką pamięcią, potężnym układem scalonym naszego autorstwa, z super potężnym systemem audio i wideo.Jest w tym urządzeniu niesamowita siła, połączona z Kinectem nowej generacji, co umożliwia wyrafinowaną interakcję między Tobą, a Twoją rozrywką (...) To wysoko podniesiona poprzeczka, której z Xboksem One dosięgnęliśmy. Ręka do góry, kto już rozumie skąd wzięła się nazwa Xbox One. Ja wciąż nie mam pojęcia.

źródło: VG247

Paweł Winiarski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)