Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Divinity: Original Sin II doczeka się polskich napisów

Strona głównaDivinity: Original Sin II doczeka się polskich napisów
13.04.2018 13:29
Divinity: Original Sin II doczeka się polskich napisów
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDIlASES

Informacja dotyczy także wersji konsolowych.

bDIlASEl

Divinity: Original Sin II zmaże wkrótce swój największy grzech wobec graczy z Polski. Po premierze produkcji wielu odbiorców narzekało na brak napisów w rodzimym języku. Pod recenzjami opatrzonymi wysoką oceną był to jeden z głównych argumentów na to, że gra powinna jednak zostać oceniona niżej.

325537043180697564

Rzeczywiście ilość tekstu, jaki trzeba było przyswoić w czasie rozgrywki robiła wrażenie. By produkcja mogła trafić do szerszego grona graczy, skrzyknęła się grupka fanów, chcących opracować nieoficjalne tłumaczenie. Jeszcze parę dni temu poszukiwali kolejnych osób gotowych do prac nad polskimi napisami.

Divinity: Original Sin 2 Announcement Trailer | PS4, X1

Wczoraj poinformowali jednak, że rezygnują z dalszego tłumaczenia. Powodem jest otrzymany od Lariana (autorzy Original Sin II) mail, w którym belgijskie studio informuje o tym, że ma w planach wydać polską wersję językową. W komunikacie nie padła jednak konkretna data, z drugiej strony autorzy fanowskiego tłumaczenia i tak deklarowali ostatnio, że w tym roku już nie zdążą.

325537043180959708

To wspaniała wiadomość, bo oryginał był dla wielu młodszych graczy mało przystępny. Divinity: Original Sin II to natomiast gra, której fanom gatunku nie wypada pominąć. Ogromna, piękna i kompletna. Zazdroszczę wszystkim tym, którzy sięgną po nią pierwszy raz.

bDIlASEn

Krzysztof Kempski

bDIlASFj