Divinity: Original Sin będzie miało premierę dopiero na początku 2014 roku

Divinity: Original Sin będzie miało premierę dopiero na początku 2014 roku27.09.2013 15:43
Divinity: Original Sin będzie miało premierę dopiero na początku 2014 roku
marcindmjqtx

Wydaje mi się, że warto poczekać.

Gra ukaże się 28 lutego 2014. Wersja alfa dla wspierających Divinity na Kickstarterze planowana jest na listopad, a beta na okolice stycznia.

Divinity: Original Sin to ciekawy przypadek Kickstarterowy. Twórcy z Larian Studios zgłosili swoją grę na ten serwis, choć w dużej mierze była już ukończona. Mieli jednak wrażenie, że mogą do niej dodać więcej opcji i postanowili poszukać wsparcia fanów.

Kampania odbyła się w kwietniu i zamiast potrzebnych 400 tysięcy dolarów pozwoliła zgromadzić ponad 900 i jeszcze trochę przez PayPal. W sumie ponad milion. Udało się osiągnąć założone cele i dzięki temu twórcy obiecali, że do gry dodadzą cykl dnia i nocy, a nawet faz księżyca, pogodę, a także rozkład życia postaci niezależnych, co wpłynie na walkę w grze. A także lepszy rozwój bohaterów, nowe miejsca do odwiedzenia oraz muzykę nagraną przez orkiestrę. Dokładniej możecie posłuchać o tym w filmie - to te liczne zmiany wywołały lekkie opóźnienie gry, wcześniej zapowiadanej na 2013.

Założenia samego RPG także są ciekawe, bowiem ma mieć dwoje głównych bohaterów, którzy razem biorą udział w dialogach i mogą mieć różne zdanie na dany temat. Wszystko w rzucie izometrycznym. Na pewno warto rzucić okiem, jak już się ukaże, o ile macie PC i lubicie RPG w starym stylu.

Paweł Kamiński

[RPS]

326931912831101207
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)