Divinity: Original Sin 2 wzorem poprzednika zmierza na konsole

Strona głównaDivinity: Original Sin 2 wzorem poprzednika zmierza na konsole
06.04.2018 09:40
Divinity: Original Sin 2 wzorem poprzednika zmierza na konsole
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Fani platform Sony i Microsoftu już wkrótce będą mogli zapoznać się z jedną z najlepszych gier ubiegłego roku.

bEUgnzVN

Czasami na pecetach też ukazuje się produkcja, której posiadaczom blaszaków pozazdrościć mogą fani konsol. Jedną z nich jest bez wątpienia Divinity: Original Sin II od Lariana. Już w sierpniu użytkownicy PS4 i Xboksa One będą mieli jednak okazję, by nadrobić zaległości w gatunku RPG.

325537878316955612

Zapowiedzi wydania Original Sin II na kolejne platformy można było się spodziewać, bo już pierwsza część ukazała się z pewnym opóźnieniem na konsolach. Różnica polega jednak na tym, że wtedy było to pretekstem do wydania na pecetach ulepszonej edycji, poprawiającej błędy pierwowzoru. Tym razem Larian chyba jednak uznał, iż gra jest na tyle bliska ideałowi, że poprawiona wersja na PC nie jest konieczna. Od początku możliwe było bowiem szalenie wygodne (jak się okazało) sterowanie padem.

325537878317086684

Nareszcie nie trzeba się było domyślać o co grze chodzi, bo wydatnie zwiększyła się liczba dróg do celu. Uprzątnięto burdel w ekwipunku i na polu walki. Wreszcie poznaliśmy też drugą stronę barykady, na 1000 lat po wydarzeniach z pierwowzoru, od tej pory w panice chowając się przed ogrywanymi w jedynce magami źródła. Kto jeszcze tego nie przeżył, powinien jak najszybciej nadrobić braki.

bEUgnzVP

Krzysztof Kempski

Udostępnij:
bEUgnzVZ
Komentarze (1)
bEUgnzWL