Divinity: Original Sin 2 oficjalnie zapowiedziane

Divinity: Original Sin 2 oficjalnie zapowiedziane

Divinity: Original Sin 2 oficjalnie zapowiedziane
marcindmjqtx
12.08.2015 15:28, aktualizacja: 05.01.2016 14:56

Kampania na Kickstarterze ruszy 26 sierpnia. Możecie zagłosować na nagrody, które dostaniecie za jej wsparcie.

Swen Vincke, założyciel Larian Studios, porównuje, że Original Sin 2 będzie tym dla Original Sin, czym dla Baldur's Gate był Baldur's Gate 2 - i pod względem technicznym, i rozmachu. Najnowsza odsłona cRPG-a ma korzystać z tych samych mechanizmów co poprzednia gra, a konkretniej stunignowane Divinity: Original Sin Enhanced Edition. Niestety, na tym kończą się informacje dotyczące gry.

Więcej szczegółów poznamy 26 sierpnia, czyli w dzień rozpoczęcia zbiórki na Kickstarterze. Dlaczego studio znowu chce skorzystać ze wsparcia graczy? Zgodnie ze słowami Vinckego, Larian Studios ma już budżet, by zrobić "fajne rzeczy", ale chcą sięgnąć dalej i móc zrobić "bardzo fajne rzeczy". Zależy im też na zaangażowaniu społeczności, bez której Original Sin nigdy nie byłoby tak dobre, jak było. Do czasu rozpoczęcia zbiórki fani mogą głosować na nagrody, które będą przydzielane za wsparcie projektu.

Demo gry będzie grywalne już podczas tegorocznego PAX Prime między 28 i 31 sierpnia. Wszystkim zwolennikom cRPG-ów nie pozostaje chyba nic innego, jak zacierać ręce. I policzyć drobniaki.

[źródło: informacja prasowa, blog Swena Vinckego]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)