Divinity: Grzech pierworodny również dla PS4 i Xboksa One!

Divinity: Grzech pierworodny również dla PS4 i Xboksa One!

Divinity: Grzech pierworodny również dla PS4 i Xboksa One!
marcindmjqtx
15.05.2015 12:07, aktualizacja: 05.01.2016 15:04

Doskonała wiadomość - tę erpegową perełkę pozna więcej osób.

- A tymczasem nie ma co czekać, renesans izometrycznych RPG zaczął się (...) za sprawą dużo mniej sławnego Divinity: Original Sin - pisał rok temu w recenzji Divinity: Grzech pierworodny Paweł Kamiński. RPG doskonale nawiązujacy do złotych czasów gatunku spodobał się fanom, ale niektórzy musieli czekać siłą rzeczy, pewnie bez nadziei. Mowa o posiadaczach konsol.

Ale czekanie powoli się kończy. Gra pojawi się bowiem na PS4 i Xboksa One w wersji Divinity: Original Sin - Enhanced Edition. Co się w niej znajdzie?

  • kooperacja na split-screenie (!)
  • w pełni udźwiękowione, zremasterowane dialogi
  • godziny nowej zawartości - zadań, stylów walki, lokacji, zmian w craftingu

Pozostaje pytanie, co z polską wersją językową. Na stronie dystrybutora, cdp.pl, można znaleźć adnotację, że polska wersja jest niepotwierdzona. W przypadku wersji pecetowej na rodzimą lokalizację przyszło czekać bardzo długo, mimo znaczka PL na opakowaniu, więc pozostaje trzymać kciuki, by tym razem poszło sprawniej.

A Divinity: Grzech pierworodny to kolejny po Wasteland komputerowy erpeg, który trafi na konsole. Co mnie osobiście bardzo cieszy, bo zdecydowanie wolę gatunek w klasycznym wydaniu, zamiast upraszczania formuły, jak to było lata temu w przypadku hack'n'slashowego Baldur's Gate na PS2.

[Źródło: informacja prasowa]

Marcin Kosman

327140630457903383
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)