Dishonored: Death Of The Outsider to samodzielny dodatek do serii Arkane

Dishonored: Death Of The Outsider to samodzielny dodatek do serii Arkane

Dishonored: Death Of The Outsider to samodzielny dodatek do serii Arkane
Paweł Olszewski
12.06.2017 08:05, aktualizacja: 12.06.2017 08:27

Nie tyle Dishonored 2, co całej serii.

Ne konferencji Bethesdy spodziewałem się DLC do Dishonored 2 i Preya. Pojawił się tylko dodatek do tego pierwszego, i to samodzielny. Forma dystrybucji (nie potrzebujemy podstawki), a także brak numerka w tytule sugeruje, że to coś spinającego całą serię, a nie tylko pakiet misji do Dishonored 2. W Dishonored: Death Of The Outsider wcielimy się w Billie Lurk. Kto grał w gry Arkane, ten na pewno ją kojarzy - przewijała się przez większość "dwójki", zadebiutowała w dodatkach do pierwszej części.

W pierwszym, nie pokazującym rozgrywki trailerze, jest też Daud - kolejna doskonale znana fanom serii postać. Fajnie, że wracamy do starych znajomych. Będzie też rzucone więcej światła na postać Odmieńca i pewnie jeszcze jakieś kolejne wątki otwierające drogę do ewentualnej trzeciej odsłony serii. Arkane połączyło w ten sposób fabularne DLC do "jedynki" ze sequelem, warto więc wrzucić tę grę na radar. A jeżeli nie miało się z Dishonored wcześniej przyjemności, to od niej zacząć - sami twórcy zachęcają do tego na swojej stronie www.

Gra ma być dobrym wprowadzeniem do serii, oferując nowe moce i umiejętności bohaterów, a także przeciwników. Mnie najbardziej zaintrygował jednak tryb Original Game Plus - dzięki niemu będziemy mogli skorzystać z wybranych umiejętności z Dishonored 2. Wygląda na to, że warto trzymać save'y z tej gry.

Dishonored: Death of the Outsider – Official E3 Announce Trailer

Dishonored: Death Of The Outsider ma kosztować 30 dolców i pojawi się też na fizycznym nośniku. Dla porównania, samodzielny dodatek do Wolfensteina, The Old Blood z 2015 roku, był całkiem długi, też dostępny był na płycie, i kosztował 40 dolców. Zapowiada się więc sporo grania. Premiera 15 września.

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)