Digital Dragons 2013: Polscy twórcy gier rozmawiają o przyszłości gamedevu

I nie do końca się ze sobą zgadzają, co zaowocowało ognistą dyskusją. Gry na smartfony już umarły? Teraz gry tworzy się lepiej niż kiedykolwiek? Warto zobaczyć.

Digital Dragons 2013: Polscy twórcy gier rozmawiają o przyszłości gamedevu
marcindmjqtx

21.04.2013 | aktual.: 12.12.2016 16:23

Digital Dragons w Krakowie to impreza głównie dla osób tworzących rynek gier w Polsce. Wczoraj zakończyła się jej druga edycja - lepsza niż poprzednia (o której było głośno m.in. z powodu kretyńskiego reportażu TVP) i obfitująca w ciekawe wystąpienia i debaty. Nie transmitowano ich online, ale najciekawsze nagraliśmy i w najbliższych dniach będziecie je mogli obejrzeć na Polygamii.

Najbardziej intensywną debatę odbyli twórcy gier - Adrian Chmielarz z The Astronauts, Paweł Rohleder z Techlandu, Maciej Miąsik z one2tribe, Michał Sokolski z City Interactive, Mirosław Dymek z Reality Pump i Wojciech Pazdur z Farm 51. Warto obejrzeć, bo panowie mieli odmienne zdanie na wiele tematów i chętnie je wyrażali (zwłaszcza Adrian Chmielarz):

Kolejne materiały, m.in. z wystąpienia Ragnara Tornquista (twórcy Dreamfall), Michała Drobota z Guerrilla Games na temat oświetlenia w Killzone: Shadow Fall oraz rozmowa z Guillaumem de Foundamierem - niebawem.

Marcin Kosman

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościpolecamyadrian chmielarz
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.