DICE pozazdrościł Infinity Ward? Battlefield Premium i 5 rozszerzenie nadchodzą?

DICE pozazdrościł Infinity Ward? Battlefield Premium i 5 rozszerzenie nadchodzą?14.05.2012 17:40
DICE pozazdrościł Infinity Ward? Battlefield Premium i 5 rozszerzenie nadchodzą?
marcindmjqtx

Kolejna już plotka mówi o tym, że czas przygotować się na usługę będącą battlefieldowym odpowiednikiem Call of Duty Elite.

Doniesienia pojawiły się na serwisie Battlefieldo, który powołuje się na swoje tajemnicze źródło. Wg jego rewelacji 4 czerwca, w dniu konferencji EA na E3, ma zostać zaprezentowana i uruchomiona usługa Battlefield Premium:

Battlefield Premium dostarczy graczom wiele zawartości, unikalnych przedmiotów niemożliwych do zdobycia inną drogą. Pierwszymi z brzegu przykładami są nóż Premium i czarne nieśmiertelniki, dodatkowe zestawy kamuflażu dla żołnierzy i broni itp. rzeczy, które pozwolą użytkownikom bardziej dopasować wygląd swoich żołdaków. Battlefield Premium pojawiłby się na tydzień przed drugim dodatkiem do Battlefielda, Close Quarters. Być może, podobnie do CoD Elite, usługa zapewni swoim subskrybentom automatyczny dostęp do nowych paczek DLC. Jeśli jej działanie ograniczy się dodatków nie wpływających na rozgrywkę, to chyba będzie do zaakceptowania.

Battlefieldo donosi także, że w marcu 2013 roku, po Armored Kill jesienią i End Game w końcówce 2012 roku, pojawi się 5 dodatek. Nie wiemy, co miałoby się w nim znaleźć.

Pozostaje poczekać do E3, żeby się przekonać, czy te rewelacje się potwierdzą.

326925237562599703
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)