DICE potwierdza. Wszystkie przyszłe dodatki do Battlefielda 4 będą darmowe i ogólnodostępne

DICE potwierdza. Wszystkie przyszłe dodatki do Battlefielda 4 będą darmowe i ogólnodostępne09.05.2015 11:40
DICE potwierdza. Wszystkie przyszłe dodatki do Battlefielda 4 będą darmowe i ogólnodostępne
marcindmjqtx

Bardzo miło z ich strony. Godne pochwalenia.

Battlefield 4 to gra, która wywołała sporo emocji. Ogrom błędów, które nękały ją od samej premiery, rzuciły cień na szwedzkie DICE, do tej pory utożsamiane ze słowem jakość. Podzieliła ona również graczy na dwa obozy, zwolenników ewolucji serii i tych, których zawiodła na tyle, że faktycznie żałowali wydanych na nią pieniędzy. Ja należę do tych drugich. Ale, odłóżmy subiektywne opinie na bok i wracajmy do konkretów.

DICE z radością potwierdziło informację, że każdy przyszły dodatek do Battlefielda 4 będzie zupełnie darmowy i udostępniony każdemu posiadaczowi gry. Nie ma znaczenia czy wykupiłeś Battlefield Premium, czy też nie. Co najważniejsze, nie będą to tylko „zbroje dla konia”, a zdecydowanie bardziej wartościowe urozmaicenia. Gracze dostaną nowe mapy, nowy tryb gry („Gunmaster”) oraz nowe bronie. W przyszłości pojawią się również nocne wersje map i „mapy społeczności”.

Świetny ruch ze strony studia. Zawsze pochwalam takie zachowania i tym razem również to robię. Z pewnością spowoduje to powrót wielu graczy.

[Źródło: BF4Central]

Oskar Śniegowski

327141201721977111
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)