Diablo Immortal można już pobrać. Lepiej zrób sobie miejsce na smartfonie

Diablo Immortal można już pobrać. Lepiej zrób sobie miejsce na smartfonie

Diablo Immortal
Diablo Immortal
Źródło zdjęć: © Blizzard
01.06.2022 15:08, aktualizacja: 01.06.2022 15:52

Długo wyczekiwana gra Diablo Immortal zadebiutuje jutro, 2 czerwca. Możliwe już jest wczesne pobieranie tytułu na iOS i Androida. Niektórzy gracze mogą nawet już uruchomić pełną wersję. Wyjaśniamy.

Diablo Immortal ujrzy światło dzienne 2 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Twórcom zależy na tym, aby zapewnić tej darmowej produkcji "płynny start". W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że gracze zainteresowani wersją pecetową, mogą pobrać tytuł znacznie wcześniej. Pojawiają się również dobre wieści dla posiadaczy urządzeń mobilnych.

Już dziś, 1 czerwca o godzinie 14:00 rozpoczęło się wczesne wprowadzanie do Diablo Immortal na iOS i Androida. Oznacza to w praktyce, że już teraz możemy pobrać grę, ale uruchomimy ją dopiero o godzinie 19:00, następnego dnia.niektórych regionach może już zostać odblokowany dostęp do pełnej wersji gry. Lepiej wcześniej naszykować "trochę" miejsca na swoim smartfonie.

Diablo Immortal na Androida
Diablo Immortal na Androida© Materiały WP

Postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda to w praktyce. Pakiet instalacyjny na urządzenie z systemem Android waży 2.4 GB. Następnie przystępujemy do pobierania głównej zawartości - 10 GB, co widać na załączonym screenie. Wymagania sprzętowe dla poszczególnych platform znajdziemy pod tym adresem.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)