Diablo Immortal już wkrótce zadebiutuje. Znamy istotne szczegóły

Diablo Immortal już wkrótce zadebiutuje. Znamy istotne szczegóły

Diablo Immortal
Diablo Immortal
Źródło zdjęć: © Blizzard
27.05.2022 12:57, aktualizacja: 01.06.2022 11:33

Wrota piekieł już niebawem się otworzą. Wielkimi krokami zbliża się premiera Diablo Immortal. Z tej okazji Blizzard udostępnia oficjalny przewodnik, który ma za zadanie przygotować graczy na nadchodzące wydarzenie.

Długo wyczekiwana premiera Diablo Immortal nastąpi już wkrótce. Tytuł ujrzy światło dzienne 2 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego i trafi na urządzenia mobilne oraz na komputery osobiste jako otwarta wersja beta. Jak zaznaczono w najnowszym komunikacie (o wdzięcznej nazwie "Przewodnik po piekle") "niektórzy gracze zauważą Immortal w sklepach Apple App Store i Google Play już 1 czerwca". Ma to na celu "zapewnienie płynnego startu" grze.

Możliwe już jest wstępne pobieranie Diablo Immortal w wersji na PC, za pośrednictwem Battle.net. Tym sposobem, w dniu premiery, nie będziemy musieli podejmować już żadnych dodatkowych działań. Jeśli interesuje nas rozgrywka międzyplatformowa, to musimy wiedzieć, że konto na Battle.net jest obowiązkowe.

Gracze, którzy będą prowadzić rozgrywkę na komputerach osobistych, zachowają swój postęp, gdy gra wyjdzie ostatecznie z fazy otwartych testów. Diablo Immortal obsługuje następujące języki: brazylijski portugalski, angielski, europejski hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, polski, hiszpański i tradycyjny chiński.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)