Diablo III wygląda jak przez okno

Ponieważ mieliśmy już trochę doniesień na temat tego, iż Diablo III pewnie pojawi się także na konsolach, to warto przyjrzeć się najnowszym kadrom z gry Blizzard. Niestety szału nie ma, a pamiętajmy, że to pewnie obrazki z jakiegoś potężnego PC. Ja widzę tu głównie czerń, trochę różnobarwnych efektów, rozmyć itp. chwytów. Zachwycać jednak, nie zachwyca.

Obrazek
Obrazek
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!