Diablo III wciąż bez daty wydania

Diablo III wciąż bez daty wydania

Diablo III wciąż bez daty wydania
marcindmjqtx
22.11.2009 10:59, aktualizacja: 07.01.2016 16:22

Choć Blizzard ogłosił, że Diablo III nie ukaże się w przyszłym roku, nadal pozostaje pytanie "kiedy?". W związku z tym w sieci pojawiło się pełno spekulacji i twórcy gry postanowili je zdementować.

Oto, co powiedział Rob Pardo z Blizzarda serwisowi Techland:

Diablo III nie ukaże się w przyszłym roku. Zawsze ogłaszaliśmy nasze gry zbyt wcześnie. Zdajemy sobie z tego sprawę i zawsze  obiecujemy sobie, że następnym razem tego nie zrobimy. A potem i tak to robimy. Odkąd pamiętam, nie dotrzymywaliśmy zapowiedzianych dat wydania. Dlatego teraz już ich nie ogłaszamy.Spytany, czy ma to związek z równoczesnymi pracami nad StarCraftem II i kolejnym dodatkiem do World of Warcraft, Pardo odpowiedział:

Każda gra ma własny zespół deweloperów. Po prostu tak właśnie robimy gry, krok po kroku. Mamy inny proces produkcji i podejście niż wiele innych studiów, przez co ciężko jest nam przewidzieć daty wydania. Na pewno nie rządzi nami kalendarz fiskalny.Moim zdaniem dłuższy czas produkcji trzeciej części Diablo może mieć również sporo wspólnego z planowanymi wersjami gry na konsole. [via Techland]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)