Diablo 4 z pierwszymi problemami. Ludzie płacą, żeby zagrać

Diablo 4 z pierwszymi problemami. Ludzie płacą, żeby zagrać

Diablo 4
Diablo 4
02.06.2023 09:41

Diablo 4 jest już dostępne dla graczy, którzy zdecydowali się na zakup edycji Deluxe bądź Ultimate. Takie wersje pozwalają na wcześniejszy dostęp, jednak część graczy jest zawiedziona: użytkownicy PS4 i PS5 meldują o poważnych problemach. Co ciekawe, błąd można ominąć za pomocą mikropłatności.

Blizzard deklarował, że premiera Diablo 4 odbędzie się bez większych problemów. Serwery są przygotowane i nie pozostaje nic innego jak cieszyć się rozgrywką. Rzeczywistość zweryfikowała te piękne plany.

Diablo 4 zadebiutuje 6 czerwca, jednak gracze, którzy zakupili wersję Deluxe bądź Ultimate, otrzymują dostęp do gry wcześniej. Praktyka pokazała, że część użytkowników PS4 i PS5 boryka się z poważnym błędem, uniemożliwiającym rozgrywkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Falstart na PS4 i PS5

"Nie znaleziono ważnej licencji Diablo 4. (Kod 315306)" – taki komunikat przywitał wielu graczy korzystających z konsol PS4 i PS5. Blizzard widzi problem; zespół bada sprawę, by jak najszybciej przywrócić właściwy stan rzeczy.

Ciekawiej się robi, gdy uwzględni się doniesienia niektórych graczy, które wskazują, że sposobem na ominięcie tego problemu jest dokonanie mikropłatności w grze. To raczej nie jest intencjonalny zabieg twórców, niemniej mikropłatności w Diablo 4 występują, a niektóre skiny kosztują nawet 100 zł.

Premiera tuż za rogiem

Pełnoprawna premiera Diablo 4 nastąpi 6 czerwca. Oby tego dnia nie wystąpiły żadne problemy z licencją oraz z serwerami.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)