Diablo 4: Vessel of Hatered oficjalnie. To pierwsze duże DLC

Diablo 4 - czy to najlepsza odsłona serii?
Diablo 4 - czy to najlepsza odsłona serii?
Źródło zdjęć: © Polygamia

06.11.2023 15:15, aktual.: 17.01.2024 14:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwsze duże DLC do Diablo 4 oficjalnie. Blizzard potwierdza wcześniejsze plotki, prezentując Diablo 4: Vessel of Hatered. Znamy pierwsze szczegóły na temat zawartości.

Informacje o planowanym rozszerzeniu fabularnym do Diablo 4 krążyły już od kilku miesięcy. Teraz, za sprawą BlizzConu, otrzymujemy oficjalne potwierdzenie - Diablo 4: Vessel of Hatered to całkiem obiecująca zawartość, na którą niestety przyjdzie nam długo czekać.

Głównym antagonistą DLC będzie Mefisto. Otrzymamy dostęp do obszaru o nazwie Nahantu, jednakże zwiedzimy również Doki Kurast czy Travincal, które zostaną przedstawione w nowym świetle. Blizzard udostępnił nawet krótki zwiastun DLC.

Jednym z głównych atutów DLC ma być wprowadzenie całkowicie nowej klasy postaci. Niestety, na razie nie wiadomo wiele na ten temat, szczegółów brakuje. Mniej przyjemną wiadomością jest fakt, że na Diablo 4: Vessel of Hatered będziemy musieli poczekać dość długo. Premiera planowana jest na koniec 2024 roku i obejmie platformy Xbox One, Series X|S, PS4, PS5 oraz PC.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Podczas prezentacji dowiedzieliśmy się również o innych nowościach, które czekają na graczy. 7 listopada do Diablo 4 zostanie dodanych pięć unikalnych pierścieni dla poszczególnych klas, które pozwolą korzystać z mocy znanych z Sezonu Plugawców.

Z innych atrakcji, trochę bardziej odległych, to warto wspomnieć o wydarzeniu Zimowy Pomór, które rozpocznie się 12 grudnia i potrwa przez całe trzy tygodnie.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)