Diablo 3 z potężnym uaktualnieniem

Diablo 3 z potężnym uaktualnieniem

Diablo 3 z potężnym uaktualnieniem
22.03.2017 19:37, aktualizacja: 23.03.2017 12:06

Blizzard dba o wizerunek studia, które długo wspiera swoje gry.

Jeżeli gracie jeszcze w Diablo 3, albo wręcz przeciwnie - jakiś czas temu przerwaliście, ale szukacie wymówki do powrotu - to patch 2.5.0 powinien was ucieszyć. Uaktualnienie jest już dostępne zarówno na PC jak i w konsolowych wersjach gry. Poza tradycyjnymi usprawnieniami i poprawkami błędów, wprowadza również istotne nowości.

Te zostały rzecz jasna przygotowane z myślą przede wszystkim o największych entuzjastach gry Blizzarda. Nie znaczy to jednak, że nie mogą z nich skorzystać nowicjusze. Na pierwsze miejsce wysuwa się Zbrojownia, pozwalająca na „przechowywanie” do pięciu zestawów pancerza i uzbrojenia („buildów”) na postać. Dzięki niej zmienianie wyposażenia postaci jest dużo łatwiejsze niż dotychczas.

Po wybraniu wcześniej zapisanego zestawu z poziomu Zbrojowni postać gracza zostanie więc automatycznie wyposażona w cały zapisany sprzęt. Poszczególne jego elementy zostaną „wyciągnięte” zarówno z podręcznego zestawu przedmiotów jak i ze skrzyni. Zbrojownię można od teraz znaleźć w poszczególnych lokacjach startowych.

What's New In Patch 2.5.0?

Poza nią do gry trafił również nowy schowek na materiały rzemieślnicze. Wszystkie tego rodzaju przedmioty wrzucany do skrzyni nie będą już w niej zajmowały miejsca i zostaną przeniesione do osobnej zakładki.

Najbardziej zapalonych graczy ucieszy również wprowadzenie nowej, jeszcze potężniejszej kategorii przedmiotów. Liczyć na nie mogą gracze, którzy przynajmniej jedną ze swoich postaci dotarli do poziomu 70. Głębokiej Szczeliny.

Dobrą wiadomością dla graczy konsolowych jest również wprowadzenie w tej aktualizacji Sezonów (dotychczas były one dostępne wyłącznie na PC). Na rozpoczęcie pierwszego z nich będą jednak musieli jeszcze trochę poczekać - do 31 marca.

Pełną listę zmian i nowości w uaktualnieniu 2.5.0 znaleźć można pod tym adresem.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)