Diablo 3 rzuca wyzwanie na Wyspie Szarej Pustki

Diablo 3 rzuca wyzwanie na Wyspie Szarej Pustki

Diablo 3 rzuca wyzwanie na Wyspie Szarej Pustki
Paweł Olszewski
13.12.2015 15:03, aktualizacja: 23.01.2016 14:49

"Odkryjesz jej tajemnice, czy zatracisz się w szaleństwie?" Nowa lokacja pojawi się wraz z aktualizacją 2.4.0.

Sezon 4 ma się ku końcowi, a na horyzoncie widać już zarysy Wyspy Szarej Pustki, wraz z masą nowych przedmiotów legendarnych i zmian w postaciach. Aktualizacja 2.4.0 przyniesie sporo nowości i tradycyjnie już odświeży nieco rozgrywkę, przemieloną na wszystkie sposoby w poprzednich sezonach. Jedną z większych atrakcji ma być nowa lokacja, którą przyjdzie nam zwiedzić:

Patch 2.4.0 Preview: Greyhollow Island

Ubijemy nowe typy stworów, odkryjemy tajemnicę drzemiącą w ruinach przepełnionych okultyzmem i zmorami i ubierzemy naszych bohaterów w nowe przedmioty z zestawów. Powalczymy również na poszerzonych obszarach z podstawowej wersji gry i jeszcze bardziej pogłębimy Szczeliny Nefalemów. Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Cieszą mnie te regularne zmiany i za każdym razem czekam na nie niezmiernie. Nawet, jeżeli przestaję grać po dwóch miesiącach, bo "postać skończona". Odnoszę jednak wrażenie, że najwyższa pora chociaż napomknąć o dodatku. Teorii jest już mnóstwo. Jedną z ciekawszych wydaje się wysłanie nas na wyspy Skovos w towarzystwie klasy hybrydowej (druid?). Z drugiej jednak strony, mimo oczywistych wad i "sezonowego" zainteresowania większości graczy, Diablo 3 jest teraz w szczytowej formie. I trochę strach pomyśleć, jak bardzo potencjalny dodatek mógłby ją popsuć.

[źródło: battle.net]

Karol Kała

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)