Diablo 3 na nowej generacji już w sierpniu. Wtedy ukaże się także konsolowy dodatek

Diablo 3 na nowej generacji już w sierpniu. Wtedy ukaże się także konsolowy dodatek

Diablo 3 na nowej generacji już w sierpniu. Wtedy ukaże się także konsolowy dodatek
marcindmjqtx
12.05.2014 16:10, aktualizacja: 08.01.2016 13:28

Wygląda na to, że rozszerzenia na PS3 i Xboksa 360 nie będzie można kupić osobno.

Zacznijmy od najważniejszego: 19 sierpnia do sklepów trafi Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition. Gra ukaże się na PS4, PS3, Xboksa One i Xboksa 360. W jej skład wejdzie zarówno dodatek, jak i podstawowe cztery akty. Oficjalna cena to, w przypadku konsol nowej generacji, 70 euro i, w przypadku konsol poprzedniej generacji, 40 euro. Wygląda na to, że dodatku na PS3 i 360 nie będzie można kupić osobno. A przynajmniej w oficjalnym komunikacie Blizzarda nie ma na ten temat żadnej informacji. Trochę to dziwne: co z tymi, którzy już kupili konsolowe Diablo 3?

Dobra wiadomość jest natomiast taka, że postaci z konsolowego Diablo 3 będzie można przenieść do Ultimate Evil Edition i kontynuować zabawę. Nawet, jeśli postanowicie przesiąść się z PS3 na PS4 czy z Xboksa 360 na Xboksa One.

Ultimate Evil Edition będzie można także zamawiać przedpremierowo - kto się na to zdecyduje, otrzyma kod na specjalne Infernalne Naramienniki. Na razie nie ma jednak listy sklepów, gdzie takie zamówienie można będzie złożyć.

[Źródło: Blizzard, eurogamer]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)