Diablo 2 Resurrected. Druid zaprezentowany na zwiastunie

Diablo 2 Resurrected. Druid zaprezentowany na zwiastunie

Diablo 2 Resurrected, Druid
Diablo 2 Resurrected, Druid
Źródło zdjęć: © YouTube
04.09.2021 15:48

Diablo 2 Resurrected otrzymało kolejny zwiastun. Przedstawia on umiejętności kolejnej z dostępnych w grze klas postaci. Głównym bohaterem najnowszego zwiastuna jest Druid. Przybierający kształty bestii wojownik prezentuje się nienagannie.

Premiera Diablo 2 Resurrected za pasem. Blizzard nie ma zamiaru odpuszczać i ciągle napędza machinę marketingową swojej najnowszej produkcji. Najnowszy projekt polega na przedstawianiu kolejnych klas postaci, które będą dostępne w odświeżonej wersji kultowej gry w gatunku hack'n slash. Głównym bohaterem najnowszego zwiastuna zremasterowanej wersji Diablo 2 jest zmiennokształtny druid.

Wczoraj do sieci trafił zwiastun przedstawiający zwinną Amazonkę, która bez problemu radzi sobie walcząc z wrogami na odległość. Jest to możliwe dzięki wykorzystywaniu przez nią łuku. Dziś światło dzienne ujrzał krótki klip prezentujący umiejętności Druida.

Druid korzysta z magii żywiołów - ognia, wiatru i ziemi. Oprócz tego potrafi przybierać formy zwierzęce, co również jest widoczne na przygotowanym przez twórców Diablo 2 Resurrected klipie wideo. Widzimy tu wojownika zmieniającego się w wilkołaka oraz niedźwiedzia.

Jak widać na podstawie klipu, Druid to postać potężna, która oferuje różne rodzaje rozgrywki. Równie dobrze możemy skupić się na rzucaniu potężnych czarów, jak i postawić na niszczycielską siłę w formie zwierzęcej.

Diabli 2 Resurrected trafi do graczy już niebawem, bo 23 września 2021 roku. Wiele wskazuje na to, że gra może okazać się sukcesem.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)