Diablo 2 Resurrected. Druid zaprezentowany na zwiastunie

Diablo 2 Resurrected. Druid zaprezentowany na zwiastunie04.09.2021 15:48
Diablo 2 Resurrected, Druid
Diablo 2 Resurrected, Druid
Źródło zdjęć: © YouTube

Diablo 2 Resurrected otrzymało kolejny zwiastun. Przedstawia on umiejętności kolejnej z dostępnych w grze klas postaci. Głównym bohaterem najnowszego zwiastuna jest Druid. Przybierający kształty bestii wojownik prezentuje się nienagannie.

Premiera Diablo 2 Resurrected za pasem. Blizzard nie ma zamiaru odpuszczać i ciągle napędza machinę marketingową swojej najnowszej produkcji. Najnowszy projekt polega na przedstawianiu kolejnych klas postaci, które będą dostępne w odświeżonej wersji kultowej gry w gatunku hack'n slash. Głównym bohaterem najnowszego zwiastuna zremasterowanej wersji Diablo 2 jest zmiennokształtny druid.

Wczoraj do sieci trafił zwiastun przedstawiający zwinną Amazonkę, która bez problemu radzi sobie walcząc z wrogami na odległość. Jest to możliwe dzięki wykorzystywaniu przez nią łuku. Dziś światło dzienne ujrzał krótki klip prezentujący umiejętności Druida.

Druid korzysta z magii żywiołów - ognia, wiatru i ziemi. Oprócz tego potrafi przybierać formy zwierzęce, co również jest widoczne na przygotowanym przez twórców Diablo 2 Resurrected klipie wideo. Widzimy tu wojownika zmieniającego się w wilkołaka oraz niedźwiedzia.

Jak widać na podstawie klipu, Druid to postać potężna, która oferuje różne rodzaje rozgrywki. Równie dobrze możemy skupić się na rzucaniu potężnych czarów, jak i postawić na niszczycielską siłę w formie zwierzęcej.

Diabli 2 Resurrected trafi do graczy już niebawem, bo 23 września 2021 roku. Wiele wskazuje na to, że gra może okazać się sukcesem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)