Deweloperzy z Media Molecule szukają płatnych betatesterów do Dreams

Deweloperzy z Media Molecule szukają płatnych betatesterów do Dreams

Deweloperzy z Media Molecule szukają płatnych betatesterów do Dreams
Bartosz Witoszka
25.05.2020 12:15

Za pomoc w pracach nad rozwojem gry można liczyć na 200 funtów wynagrodzenia.

Zaangażowanie graczy w prace nad grą wideo nie jest niczym nowym – w końcu na tym polega idea wczesnego dostępu, a Internet pełen jest fanowskich inicjatyw, które w jakiś sposób pozwoliły ulepszyć daną grę lub zamienić ją w coś całkowicie innego (wszelkiego rodzaju mody społeczności).  W zeszłym miesiącu pisałem o brytyjskim studiu Inkle, które było zainteresowane umieszczeniem w swojej nowej grze (Pendragon) opowiadań fantasy autorstwa osób spoza podstawowego zespołu.

Obraz

Media Molecule też zamierza płacić nie-deweloperom za pracę, bowiem, jak wynika z ogłoszenia o pracę, deweloperzy szukają testerów do zbliżającej się zamkniętej bety Dreams. Choć kreator (chyba nie będzie wielkim błędem, jeśli tak to nazwę, co nie?) miał swoją premierę w lutym tego roku, to deweloperzy nie ustają w pracach nad jego poprawą i uczynieniem go bardziej przystępnym. W odróżnieniu od innych takich inicjatyw, testy będą przeprowadzane w trzech fazach, a całość ma potrwać od 2 do maksymalnie 19 czerwca.

Obraz

Całość zaś ma skończyć się wywiadem, w którym deweloperzy będą przepytywać testerów, by ci doprecyzowali niektóre rzeczy ze swoich notatek. Studio przewidziało po 200 funtów dla każdej osoby, która przejdzie cały ten proces od początku do końca. Wstępną ankietę, która zbada Wasze doświadczenie jako testera oraz znajomość samej gry, znajdziecie tutaj.

Obraz

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)