Devolver podczas E3 2018 jak zwykle dobitnie pokazał, co myśli o branży

Devolver podczas E3 2018 jak zwykle dobitnie pokazał, co myśli o branży

Devolver podczas E3 2018 jak zwykle dobitnie pokazał, co myśli o branży
Joanna Pamięta - Borkowska
11.06.2018 14:48

Devolver dodał do pieca.

Konferencja Devolvera była, jak zwykle, z jajem i zaskakująca. Mahria Zook wcieliła się w charyzmatyczną i zabójczą Ninę Struthers i poprowadziła pełną znakomitych aluzji konferencję.

Co nam obiecała?

SCUM

Scum, czyli "Next Era Supermax Open World Survival". Gra pojawi się we wczesnym dostępie w sierpniu tego roku.

Potem Nina przyciągnęła uwagę wszystkich informacją o... lootboxach, które nazwała "deeply insulting monetization model". Po czym zapowiedziała Lootbox Coin. Co to będzie takiego? Na stronie studia można znaleźć cenę jednej monety - 150 $ - oraz następującą informację:

Mają w głębokim poważaniu, czy rząd Stanów Zjednoczonych uzna lootboxcoin za formę hazardu i gorąco zachęcają do kupienia jej.

My Friend Pedro

Po spaleniu jednego z przemądrzałych widzów, Nina zapowiedziała My Friend Pedro. Gameplay udowadnia, że wcale nie trzeba stać na ziemi, by celnie strzelać. Zawsze można zrobić piruet i zawisnąć na linie do góry nogami. Jestem przekonana, że rykoszety na podrzuconej w powietrze patelni to będzie to, co wyznaczy nowe standardy gatunku TPS. Gra wyjdzie w 2019 roku na Nintendo Switch i PC.

My Friend Pedro - Bananas Trailer

Metal Wolf Chaos XD

Zremasterowana wersja gry From Software z 2004 roku. Ma mieć uwspółcześnioną grafikę i mechanikę, wsparcie dla 4K i wyjdzie jeszcze w tym roku na PC, PS4 oraz Xbox One.

METAL WOLF CHAOS - Official E3 2018 Trailer

Cała konferencja trwała 18 minut i jeśli ktoś poczuł się obrażony, to znaczy, że nie przeczytał zapowiedzi na Twitterze:

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)