Devolver digital wraca na E3 z „dużą, efektowną konferencją”

Devolver digital wraca na E3 z „dużą, efektowną konferencją”

Devolver digital wraca na E3 z „dużą, efektowną konferencją”
20.05.2018 14:15

Wydawca „z góry przeprasza”.

Na zeszłorocznym E3 firma Devolver Digital pojawiła się z konferencją, która wywołała wśród graczy wiele pozytywnych emocji… No dobra, nie do końca „pojawił się”, bo całe wydarzenie było uprzednio nagrane i zaledwie udostępnione do obejrzenia na YouTube’ie w czasie E3, ale tak czy inaczej było to coś niezwykłego.

Przede wszystkim dlatego, że cała ta „konferencja” była w istocie jednym wielkim festiwalem żartów i śmiechu z branżowych przywar i problemów. Zrealizowany z dużym poczuciem humoru i lekkością materiał nie bez powodu wzbudził entuzjazm gracz. Jeżeli z jakiegoś powodu go nie widzieliście, to możecie nadrobić zaległości poniżej.

Devolver Digital - E3 2017 FULL Press Conference

Tymczasem Devolver potwierdził na Twitterze, że i w tym roku możemy się spodziewać jego konferencji. Wydawca napisał, że wydarzenie odbędzie się (albo raczej, jak można się spodziewać, przygotowany wcześniej materiał zostanie opublikowany) 11 czerwca o 5 rano naszego czasu (10 czerwca o 8 wieczorem czasu pacyficznego).

Dodał też, że z góry za to przeprasza.

A co takiego Devolver zaprezentuje na swojej konferencji? Tego jeszcze nie wiadomo. Wiemy tylko tyle, że w zeszłym roku materiał pełnił rolę raczej zabawowo-przypominkową, nie zawierając sam w sobie żadnych nowych ogłoszeń czy zapowiedzi. Nie znaczy to jednak, że w tym roku nie może być inaczej.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)