Deus Ex: The Fall w czwartek trafi na iSprzęty

Deus Ex: The Fall w czwartek trafi na iSprzęty08.07.2013 16:12
Deus Ex: The Fall w czwartek trafi na iSprzęty
marcindmjqtx

Wciąż żałujemy, że "Upadek" nie wyląduje na bardziej przystosowanych do grania platformach, ale i tak zapowiada się bardzo dobrze.

Gra spodobała się nawet nieprzepadającemu za graniem na smartfonach i tabletach Marcinowi. Jego wrażenia znajdziecie tu, a jeśli nie macie akurat czasu na lekturę, to niech wystarczą te trzy cytaty:

Miałem już okazję pograć w ten tytuł i mocno się zdziwiłem. Gra nie dość, że powstaje bez kompromisów i cięć względem Deus Ex: Bunt Ludzkości, to jeszcze da się w nią grać. Wszystkie ikony poupychano na dotykowym ekranie, a przecież potrzebne jest jeszcze miejsce dla kciuków, którymi będziemy kierować postacią. Standardowy typ sterowania to "udawane" analogi na ekranie - domyślnie niewidoczne, ale można je włączyć. Asysta pojawia się przy strzelaniu. Cel można wskazać, wówczas Ben wyceluje lufę w wyznaczonym kierunku. Jestem pod wrażeniem rozmachu, z jakim przygotowano tę grę i zaangażowania w przeniesienie doświadczenia znanego z poprzedniej części na ekran tabletu. Brzmi intrygująco, a już w czwartek przekonamy się, ile w The Fall ducha Buntu Ludzkości. Pamiętajcie tylko, że gra nie odpali się na każdym iSprzęcie - potrzebne będą conajmniej: iPad 2, iPhone 4S lub iPod Touch 5. Na niższych modelach nie pogramy. Deus Ex: The Fall będzie kosztował 5,99 Euro.

źródło: Informacja prasowa

Maciej Kowalik

327158541427632407
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)