Detektywistyczny dramat, Telling Lies, zapowiada się przecudownie

Detektywistyczny dramat, Telling Lies, zapowiada się przecudownie

Detektywistyczny dramat, Telling Lies, zapowiada się przecudownie
Tatiana Kowalczyk
12.06.2019 13:24

Filmowość nowej gry Sama Barlowa rozumie się samo przez się, więc wydaje mi się, że określenie "dramat" ma tu swoje uzasadnienie.

Ach, to idealnie trafia w mój gust - uwielbiam kameralne, ale emocjonalnie intensywne klimaty. Her Story podobało mi się przeogromnie i niezwykle cieszy mnie fakt, że jeszcze w tym roku zagram w coś bardzo podobnego. Telling Lies, nowa gra Sama Barlowa, odpowiedzialnego również za Silent Hill: Shattered Memories, to ponownie tytuł z gatunku FMV z detektywistycznym sznytem.

TELLING LIES | E3 Trailer

Tym razem nie będziemy jednak oglądać policyjnych przesłuchań, a prywatne nagrania czterech osób. Jak sam tytuł wskazuje, motywem przewodnim fabuły będzie wątek kłamstwa i jego destrukcyjnej siły. Znajomo wyglądająca mechanika rozgrywki na powrót skupi się na wpisywaniu słów-kluczy, odsyłających do kolejnych materiałów.

Niestety nadal nie dostaliśmy daty premiery – zgodnie z poprzednimi informacjami Telling Lies powinno się ukazać jeszcze w tym roku, ale trailer mówi tylko o tym, że gra wyjdzie „wkrótce”. Oby to nie oznaczało przesunięcia. Zagramy na PC i iOS.

Tatiana Kowalczyk

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)