Destiny 2 oficjalnie zapowiedziane

Destiny 2 oficjalnie zapowiedziane

Destiny 2 oficjalnie zapowiedziane
30.03.2017 19:13, aktualizacja: 30.03.2017 19:57

Jest zwiastun, data premiery i potwierdzenie wersji PC.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Bungie opublikowało dziś pierwszy zwiastun Destiny 2. Podobnie jak filmik, który ukazał się we wtorek, materiał nie prezentuje jeszcze gry - jest to zaledwie animacja CGI, sprzedająca ogólny zarys fabuły. Łączy ona patos pierwszej części Destiny z bardziej luzackim klimatem niedawnej zapowiedzi.

Zobaczcie zresztą sami. Zwiastun w polskiej wersji językowej poniżej.

Destiny 2 – światowa premiera zwiastuna ogłaszającego „Odezwa” [PL]

Trailer w wersji angielskiej możecie zaś znaleźć pod tym adresem.

Można przeczytać w oficjalnej informacji prasowej, towarzyszącej zwiastunowi.

Pierwsze fragmenty z samej rozgrywki można zobaczyć 18 maja. Będą prezentowane w formie transmisji na żywo. Twórcy zapowiedzieli także, że złożenie zamówienia przedpremierowego da dostęp do zamkniętej bety gry.

Poznaliśmy też datę wydania gry - 8 września - i platformy docelowe. Poza konsolami aktualnej generacji gra, zgodnie z wcześniejszymi plotkami, ukaże się również na PC (wyłącznie w formie cyfrowej - fizycznego nośnika na tej platformie nie będzie). PlayStation 4 dostanie czasową wyłączność na dodatkowe treści "co najmniej do jesieni 2018". Wydawca podać ma dodatkowe informacje na ten temat latem.

Polscy gracze dostaną wersję z dubbingiem na wszystkich trzech platformach. Tego również można było się spodziewać po wtorkowym teaserze, w pełni zlokalizowanym na nasz język, dobrze mieć jednak w końcu oficjalne potwierdzenie.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)