Denerwują Cię reklamy w Twitch.tv? Wykup abonament

Denerwują Cię reklamy w Twitch.tv? Wykup abonament
marcindmjqtx

04.02.2013 17:11, aktual.: 05.01.2016 16:23

Pozbycie się reklam to największa, choć nie jedyna, korzyść płynąca z płacenia 9 dolarów miesięcznie.

Platforma do streamowania Twitch jest coraz bliżej dominacji na rynku ludzi patrzących jak ktoś inny gra, więc najwyższa pora zacząć na niej zarabiać.

Sprzedaż abonamentów ruszy już dziś o 18 (o ile nie pomyliłem się w obliczeniach) w cenie 8.99$ za miesiąc. Wykupując Twitch Turbo możecie liczyć na brak jakichkolwiek reklam, wypasioną odznakę z napisem Turbo (łał), dodatkowe zestawy emotikonek (szaleństwo), niedostępne dla innych kolory czcionek (obłęd) i pierwszeństwo w kontaktach z obsługą klienta (przydatne).

Władze serwisu zapewniają, że to dopiero początek. Z czasem subskrybenci dostaną jeszcze więcej ekskluzywnych bonusów. Jakich? Zależy od zainteresowania i odzewu klientów.

Cała idea Twitcha, czyli obserwowanie jak ktoś się dobrze bawi jest dla mnie abstrakcyjna. Nawet za darmo. Płacenie za to przekracza moje zdolności pojmowania. Ale! Niecałe 30 złotych miesięcznie to niewygórowana kwota dla osób regularnie z niego korzystających. Zwłaszcza dla transmitujących, którzy cieszą się powodzeniem u tysięcy widzów.

Poza tym od czasu do czasu można zobaczyć jak ktoś zabawia się z dziewczyną (albo samodzielnie). I to bez żadnych rozpraszających banerów.

[via Gamespot]

Piotr Bajda

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)