Demon's Souls na PS5 dla niektórych będzie łatwiejszy. Twórcy szykują podpowiedzi

Demon's Souls na PS5 dla niektórych będzie łatwiejszy. Twórcy szykują podpowiedzi

Demon's Souls na PS5 dla niektórych będzie łatwiejszy. Twórcy szykują podpowiedzi
Adam Bednarek
04.11.2020 13:03, aktualizacja: 01.03.2022 14:39

I to w bardzo ciekawej formie: filmowej. Już nie trzeba będzie przeszukiwać internetu, by znaleźć rozwiązanie, jak poradzić sobie z przeszkodą w "Demon's Souls" na PlayStation 5.

Odrestaurowane "Demon's Souls" to jedna z ciekawszych, mimo że odgrzewanych, produkcji zmierzających na PlayStation 5. Wiemy jednak, z czego gra słynie. Twórcy chcą ułatwić przygodę tym, dla których nowe-stare "Demon's Souls" będzie pierwszym zetknięciem z tak hardkorowym tytułem. 

Jak można przeczytać w Washington Post, wersja "Demon's Souls" na PS5 doczeka się ponad 180 filmowych poradników od twórców. Dokładnie jeszcze nie wiemy, czym będą te materiały, ale możemy spodziewać się mniejszych bądź większych wskazówek. Co ważne, nie od razu pokażą rozwiązanie, a jedynie będą naprowadzać i wyjaśniać skomplikowane elementy. 

Można zżymać się, że to psucie gry. W końcu magią "Demon's Souls" było to, że wszystko trzeba było odkryć samemu. Można było się posiłkować wsparciem społeczności, ale właśnie - i tak należało wykonać dodatkową robotę. 

Z drugiej strony czasami ta praca ograniczała się do odpalenia YouTube'a i sprawdzenia, jak ktoś inny poradził sobie z problemem. Teraz to wszystko ma być wewnątrz gry.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)