Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Demon's Souls już na PSN. Przy okazji tanieje dodatek do Dark Souls

Strona głównaDemon's Souls już na PSN. Przy okazji tanieje dodatek do Dark Souls
23.01.2013 18:08
Demon's Souls już na PSN. Przy okazji tanieje dodatek do Dark Souls
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDICqjqu

Fani gier From Software mogą się nieźle obkupić. A cyfrowa premiera to dobra wiadomość także dla posiadaczy wersji pudełkowej.

bDICqjpN

Demon's Souls, poprzedniczka Dark Souls, trafiła dziś do europejskiego PlayStation Store - kosztuje 79 zł. To świetna wiadomość, bo grę ciężko było kupić (nie licząc egzemplarzy używanych), a wiele osób, które zasmakowały w Dark Souls, chciało sprawdzić, jak wyglądała ta "seria"* wcześniej.

Jest to dobra wiadomość także dla posiadaczy wersji pudełkowej, ponieważ oznacza, że na razie nie zostaną wyłączone serwery, które pozwalają graczom na najeżdżanie cudzych światów i zostawianie sobie wiadomości-wskazówek. Taka groźba pojawiła się w kwietniu zeszłego roku. Co prawda dotyczyła serwerów amerykańskich i została jednak odwołana pod koniec maja, ale i tak niektórzy gracze poczuli, że ich przygoda z Demon's Souls może się częściowo skończyć. Teraz im to nie grozi.

Przy okazji - do 5 lutego można taniej - za 31 zł - kupić dodatek do Dark Souls: Artorias of the Abyss.

bDICqjpP

Paweł Kamiński

* "Seria", bo Dark Souls nie jest bezpośrednią kontynuacją Demon's Souls (prawa do marki zostały w Sony), raczej "duchowym spadkobiercą".

327125393910290474
bDICqjqL