Demo Red Faction: Guerrilla pobrano milion razy

Demo Red Faction: Guerrilla pobrano milion razy

Demo Red Faction: Guerrilla pobrano milion razy
marcindmjqtx
18.05.2009 16:10, aktualizacja: 15.01.2016 14:12

Jak informuje za pośrednictwem CD Projektu THQ, demo Red Faction: Guerilla pobrano już ponad milion razy z Xbox LIVE i PSN. Przyznam się, że w grę jeszcze nie miałem okazji zagrać, ale słyszę o niej naprawdę dużo dobrego. Wygląda na to, że trzeba się będzie jej bliżej przyjrzeć. Pełna treść informacji prasowej w rozwinięciu.

Milion pobrań dema Red Faction: Guerrilla!

Firma THQ poinformowała, że demo single player (dla jednego gracza) gry Red Faction: Guerrilla, dostępne za pośrednictwem usług Xbox Live oraz Playstation Network, zostało pobrane już ponad milion razy. To doskonały wynik, gdy weźmiemy pod uwagę, że dostępne jest zaledwie od kilku tygodni.

Akcja "Guerrilla" ma miejsce 50 lat po wydarzeniach znanych z pierwszej części Red Faction. Wydana w 2001 roku gra zasłynęła doskonałą fizyką i silnikiem zniszczeń (średnia ocen na metacritic.com 83%). Twórcy z firmy Volition Inc. postanowili w nowej produkcji podnieść poprzeczkę i pokonać ograniczenia w destrukcji otoczenia znane z innych gier. Otwarty świat gry, możliwość wyboru zadań, kreatywna taktyka oparta na wykorzystaniu konstrukcji budynków i doskonała fizyka obiektów mają być sztandarowymi cechami gry Red Faction: Guerilla.

W grze wcielimy się w Aleca Masona, który przybywa na Marsa z nadzieją na nowe życie. Perspektywa spokojnej przyszłości szybko jednak znika, gdy dochodzi do brutalnej interwencji armii połączonych ziemskich korporacji Earth Defence Force na pracujących tu górnikach. Staniemy na czele wyzwoleńczej armii, która w starciu z EDF ma szanse jedynie przy użyciu walki partyzanckiej i wybuchowego sabotażu.Naszym celem jest uwolnienie mieszkańców Marsa spod totalitarnego reżimu!

Premiera gry w wersji na konsole Xbox 360 oraz Playstation 3 już 5 czerwca. Wersja PC ukaże się w sierpniu 2009. Dla Graczy mamy niespodziankę - zarówno wersje konsolowe jak i wersja PC zostaną wydane w polskiej kinowej wersji językowej.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)