Deep Silver: "Homefront: The Revolution nie podzieli losu Prey 2"

Deep Silver: "Homefront: The Revolution nie podzieli losu Prey 2"
marcindmjqtx

09.02.2015 17:17, aktual.: 05.01.2016 15:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odpowiedzialny w firmie za kontakty ze społecznością Maurice Tan zapewnia też, że grze nie grozi też pójście drogą Duke Nukem Forever.

Do tego jeszcze długa droga, ale faktem jest, że od momentu gdy okazało się, że Homefront: The Revolution nie zostanie dokończony w studiu Crytek UK, nie usłyszeliśmy nic pozytywnego. Wiemy, że Crytek sprzedał markę firmie Koch Media, do której należy Deep Silver. Prace prowadzone są przez studio Dambuster założone w efekcie tej transakcji właśnie po to, by nad Homefrontem dalej mogli pracować ludzie, którzy tworzyli go w Crytek UK zanim przestali przychodzić do pracy w związku z finansowymi problemami firmy.

Grę zapowiedziano na zeszłorocznym E3, a do sklepów miała trafić w tym roku. Nie wiadomo czy ten plan dalej jest w mocy, ale skoro nie wiemy o niej absolutnie nic nowego jest to raczej mało prawdopodobne. Póki co, dzięki wpisowi Tana na neoGAFie wiemy chociaż tyle, że gra wciąż jest w produkcji.

Jeśli pamiętacie moją recenzję Homefront, to może Was to zdziwić, ale naprawdę chciałbym zobaczyć sequel. Pierwsza gra miała przebłyski, a recenzje i opinie graczy na pewno dostarczyły w tym przypadku masy ciekawych spostrzeżeń i pomysłów na rozwinięcie tej marki w coś porządnego. Nie wiem czy jest miejsce dla kolejnego gracza na rynku sieciowych strzelanin, ale jeśli idzie o fabularne kampanie, to największe marki na rynku przysypiają, powtarzają po sobie i nie ekscytują już jak dawniej. Może to odpowiednia nisza właśnie dla Homefront.

[źródło: neoGAF]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)