Deep Silver przeprasza za wybór "gadżetu" do Dead Island Riptide Zombie Bait Edition

Deep Silver przeprasza za wybór "gadżetu" do Dead Island Riptide Zombie Bait Edition
marcindmjqtx

16.01.2013 10:56, aktual.: 05.01.2016 16:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przeprasza, ale w oświadczeniu nie wspomina wprost o zrezygnowaniu z tego pomysłu.

Chcecie postawić na biurku pozbawiony głowy i rąk korpus z wypchanymi silikonem cyckami? Z komentarzy pod poprzednim wpisem wynika, że chcecie. Niestety może być z nim problem.

Do odpowiedzialnego za brytyjską edycję kolekcjonerską wydawcy gry, firmy Deep Silver, dotarły płynące z internetu głosy oburzenia. Efektem jest oświadczenie, w którym czytamy:

Szczerze żałujemy tego wyboru. Wciąż zbieramy odzew od społeczności Dead Island i międzynarodowej społeczności graczy, by przedyskutować go na dzisiejszych, wewnętrznych spotkaniach. Póki co, chcemy jeszcze raz najmocniej przeprosić fanów i członków branży i zapewnić, że chcemy upewnić się, by nic takiego się nie powtórzyło. Brzmi jak kapitulacja, prawda? Ale mimo wszystko w oświadczeniu nie znajdziecie zdania o tym, że edycja Zombie Bait zostanie wycofana, lub kobiecy korpus zostanie zastąpiony innym gadżetem. Na razie pytania o to pozostają bez odpowiedzi.

fot. Twitter

Samo oświadczenie też jest osobliwe. Zupełnie, jakby Deep Silver dopiero wczoraj dowiedziało się, co zamierza dorzucać do zestawu i nagle zaczęło żałować tego wyboru. Jeśli chodziło o wywołanie skandalu, który sprawi, że każdy serwis o grach napisze w końcu o Dead Island Riptide, to niewątpliwie się udało.

Nie wiem, który scenariusz bardziej mi odpowiada - to, że Deep Silver ztrollowało wszystkich zestawem, który nigdy nie miał trafić do sklepów, byle wywołać szum o grze; czy możliwość, że wydawca naprawdę sądził, że makabryczny tułów to super pomysł. Oba są smutne.

źródło: Twitter

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)