Deep Down nie ma nic wspólnego z Dragon's Dogma

Deep Down nie ma nic wspólnego z Dragon's Dogma

Deep Down nie ma nic wspólnego z Dragon's Dogma
marcindmjqtx
19.06.2013 12:56, aktualizacja: 05.01.2016 16:12

To dobra czy zła wiadomość?

Kiedy Capcom pokazał zwiastun Deep Down na konferencji Sony, poświęconej PlayStation 4 skojarzenia widzów biegły mniej więcej tak: RPG ze smoczym bossem -> DD (Deep Down) -> DD (Dragon's Dogma)

Też czekałem, aż na E3 Capcom pokaże filmik, w którym roboczy tytuł zmienia się w Dragon's Dogma 2. Wszak wydawca zapowiedział już, że sukces pierwszej gry oznacza kontynuacje, a robienie dwóch tak podobnych (na pierwszy rzut oka) gier nie wydawało mi się rozsądne. Nic takiego nie miało jednak miejsca, a teraz sam Capcom zastrzegł, że Deep Down nie ma z Dragon's Dogma nic wspólnego.

Christian Svensson z Capcom wziął udział w dyskusji dotyczącej marki Dragons Dogma na forum Capcom Unity. A w zasadzie nie tyle wziął udział, co na jakiś czas ją zakończył pisząc:

Żaden nowy produkt DD nie został zapowiedziany, więc nie mam nic do powiedzienia[...]DR3 i Deep Down nie mają żadnego związku z Dragon's Dogma. Wróćmy do pytania z początku notki. Czy to dobra wiadomość? Cóż, dwie gry fantasy to nie jedna, więc jasne - można się cieszyć, że Capcom ma ambicje. Ale z drugiej strony nie ma się co oszukiwać - promocja dwóch podobnych gier byłaby trudna. Fani Dragon's Dogma na pewno czekają na więcej, tymczasem Capcom milczy na temat tej serii i pokazuje coś innego. Pojawiły się też plotki, mówiące o tym, że Deep Down pojawi się tylko na PS4. Ciekawe, jak sprawa się rozwinie.

źródło: Capcom Unity

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)