DeathSpank - nowa gra twórcy Monkey Island

DeathSpank - nowa gra twórcy Monkey Island

DeathSpank - nowa gra twórcy Monkey Island
marcindmjqtx
05.09.2009 13:57, aktualizacja: 07.01.2016 16:29

Pojawił się pierwszy teaser trailer oraz galeria zrzutów ekranu z gry DeathSpank, najnowszej produkcji Rona Gilberta, twórcy serii Monkey Island. Wiemy też już, że gra ma docelowo ukazać się na tyle platform, ile to możliwe - na razie na pewno na PC, PS3 i 360. Docelowa data premiery to okolice 2010 roku.

DeathSpank pod jego kierownictwem tworzy kanadyjskie studio Hothead Games, z którym wcześniej współpracował nad grą o bohaterach Penny Arcade. Postać tytułowego bohatera powstała pierwotnie komiksu Grumpy Gamer autorstwa Gilberta i Claytona Kauzlarica, aż w końcu twórcy stwierdzili, że muszą stworzyć o nim grę.

Grafikę w grze zaprojektowano tak, aby wyglądała jak w dwuwymiarowej kreskówce, mimo że jest trójwymiarowa. Sama rozgrywka ma zaś być skrzyżowaniem Monkey Island z... Diablo. Oprócz humorystycznych dialogów, będzie więc sporo zabijania orków i kurczaków, zdobywania poziomów i magicznych przedmiotów. DeathSpank dysponować będzie różnego rodzaju zdolnościami, jak możliwość wysłania na wroga stada kur.

Osobiście wolałbym chyba kolejną klasyczną przygodówkę Gilberta, ale dobre i to. Gra na pewno wygląda świetnie jeśli chodzi o kreskówkową stylistykę. Zobaczymy, czy rozgrywka będzie równie ciekawa.[via 1Up]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)