Deathloop w maju 2021? PS Store pokazuje prawdopodobną datę [Aktualizacja]

Strona głównaDeathloop w maju 2021? PS Store pokazuje prawdopodobną datę [Aktualizacja]
12.11.2020 16:37
Deathloop
Deathloop
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl | materiały prasowe

To miała być jedna z gier otwierających nową generację. Może nie wyglądała najbardziej zjawiskowo, ale klimat porwała mnie od pierwszej zapowiedzi. Dziś już wiem, że na "Deathloop" przyjdzie mi i nam poczekać prawdopodobnie do maja.

[Aktualizacja]

Nie myliliśmy się. Data, którą wyświetlał wczoraj PS Store, była prawdziwa. Wydawca potwierdził, że "Deathloop" ukaże się 21 maja 2021 na PS5 oraz PC (Bethesda.net Launcher/Steam). Cena podstawowej wersji to 249 zł (PC) i 289 zł (PS5). Cena edycji specjalnie to odpowiednio 329/379 zł.


[Przed aktualizacją]

Już jakiś czas temu Arkane Studios obwieściło wszem i wobec, że "Deathloop" dołączył niechlubnej listy gier, które miała być na premierę PlayStation 5, ale z różnych przyczyn nie będą.

Oficjalnie pisali: "dostosowując się do rzeczywistości pracy w domu, odkryliśmy, że dostarczenie tego nowego i ekscytującego doświadczenia na poziomie dopracowania i jakości, które definiują zarówno Arkane, jak i produkcje należące do nowej generacji, trwa dłużej niż zwykle". Padło na bliżej nieokreślony "drugi kwartał 2021".

Dziś, przetrząsając przepastnego PS Store'a i robiąc zrzuty ekran do tekstu o nowym interfejsie i funkcjonalnościach PlayStation 5, natknąłem się na taką informację.

Deathloop. Prawdopodobna data premiery
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl
Deathloop. Prawdopodobna data premiery
Deathloop. Prawdopodobna data premiery, Źródło zdjęć: © Polygamia.pl

Data premiery jaka tam widniej mówi: 21 maja 2021 r. Oficjalnego potwierdzenie niestety nie ma. Jeszcze jedno. Niektóre serwisy powołują się na inną datę: 20 maja. I nie jest to błąd. Informacja dotyczy bowiem premiery gry w Nowej Zelandii.

Nie wiem jak wy, ale ja na "Deathloop" czekam z wypiekami. Szczypta "Dnia świstaka", odrobina narracji a’la Guy Ritchie, a wszystko w osobliwej i charakterystycznej zarazem dla Arkane Studios, czyli twórców "Dishonored" i "Prey" oprawie. Ja jestem kupiony.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)