Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Death Stranding postawi na współpracę

Strona głównaDeath Stranding postawi na współpracę
24.05.2018 19:24
Death Stranding postawi na współpracę
bDIBZoGe

Kojima chce czegoś zupełnie nowego.

bDIBZoFx

Mads Mikkelsen, jeden z aktorów, którzy pojawią się w Death Stranding, udzielił ostatnio wywiadu magazynowi filmowemu Total Film. Rzucił w nim parę zdań na temat nowej gry Hideo Kojimy. Czego można się po niej według aktora spodziewać?

Stwierdził. Mikkelsen powiedział również, że na podstawie tego, co już widział, jest w stanie powiedzieć, że Kojima robi coś niezwykłego. Rzeczy, których aktor nigdy nie widział.

Death Stranding - TGA 2017: 4K Teaser Trailer | PS4

Oczywiście nie mamy pojęcia, co Mads Mikkelsen w życiu widział, a czego nie, więc tego typu stwierdzenia należy traktować z dużym przymróżeniem oka. Ale informacja o elementach współpracy między graczami w Death Stranding jest ciekawa i wydaje się dość wiarygodna.

bDIBZoFz

Choćby dlatego, że w podobnym tonie wypowiadał się w styczniu inny aktor uczestniczący w projekcie - Norman Reedus. Mówił wtedy, że gra Kojimy zawierać będzie elementy mediów społecznościowych.

Co to wszystko oznacza, przekonamy się być może na E3. Wiadomo przynajmniej tyle, że pokaz Death Stranding będzie ważnym elementem konferencji Sony.

Dominik Gąska

bDIBZoGv