Death Stranding oficjalnie zapowiedziane na PC

Death Stranding oficjalnie zapowiedziane na PC
Bartosz Witoszka

28.10.2019 15:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ekskluzywność niejedno ma imię.

W ostatnich latach słowo “exclusive” lekko zmieniło swoje znaczenie - w czasie trwania siódmej generacji był to tytuł skierowany tylko na konsolę jednego producenta, jednak obecnie mówi się tak o grach, które ukażą się na tej jednej, właściwej konsoli i komputerach osobistych. Z tego co pamiętam, to Microsoft rozpoczął tę modę i tak już się utarło.

Sony nie ma jednak zamiaru być gorsze i zbliżające się wielkimi krokami Death Stranding ukaże się również na komputerach osobistych, a nie, tak jak wcześniej zapowiadano, tylko na PlayStation 4. Informacja ta pojawiła się na oficjalnych kanałach Kojima Productions - gra pojawi się na “blaszakach” na początku lata 2020 roku.

Już wcześniej spekulowano o możliwym porcie, o czym pisał Dominik jakiś czas temu, jednak dopiero teraz uzyskaliśmy oficjalne potwierdzenie. To właśnie wtedy część użytkowników zauważyła, że ekskluzywność tytułu można rozumieć na dwa sposoby.

Na razie brak wyjaśnień ze strony Kojimy czy Sony czemu tak długo zwlekano z tą informacją, ale najprawdopodobniej było to częścią umowy podpisaną pomiędzy japońskim gigantem a twórcą.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)