Death Stranding - długi zwiastun, fragmenty rozgrywki i data premiery

Death Stranding - długi zwiastun, fragmenty rozgrywki i data premiery

29.05.2019 18:27, aktual.: 29.05.2019 19:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mona Lisa gier nadchodzi.

Data premiery - 8 listopada 2019, platforma: PlayStation 4. A oto i zwiastun, na który czekaliście! Jest długi, pokazuje nie tylko aktorów i otoczkę fabularną, ale też długie fragmenty samej rozgrywki. Bez przedłużania więc:

Death Stranding | Release Date Reveal Trailer | PS4

O, Apocalyptica, oto coś, czego nie słyszałem od liceum. A poza tym? Nie wiem, czy jest tu sens cokolwiek komentować czy interpretować.

Choćby dlatego, że kiedy napisałem znajomemu miłośnikowi dzieł Kojimy, Tomaszowi Pstrągowskiemu, że rozgrywka wygląda tutaj na skradankę w nudnym wizualnie i pustym otwartym świecie, czyli w gruncie rzeczy na MGS-a V, to napisał mi, cyt.:

DZIEŁO SZTUKI! NIE POZNAŁBYŚ SZTUKI GDYBY CI TŁUMACZYĆ KURNA NA WYKRESACH Z EXCELA! APOCALYPTICA! MOTÓR! PODZIELONA AMERYKA! Bridge baby!!!!! Czołgi z I wojny światowej! To jest gra ostateczna. Kompletna. Nie będzie już gier po Death Stranding. Bo nie będzie sensu ich robić. Kojima kończy giereczki. Szach mat. TANKOWIEC. Jak mogliśmy mieć gry bez tankowców? No weź mi powiedz. Przecież to niepoważne. I reżyser Drive występuje. JAKO AKTOR, BO WIE, ŻE JUŻ NIE MA CO REŻYSEROWAĆ PO DEATH STRANDING.

Tak że tak. Na razie niech dzieło mówi samo za siebie. Premiera 8 listopada.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)