Deadmau5, dwa talerze i mikrofon w DJ Hero 2!

Deadmau5, dwa talerze i mikrofon w DJ Hero 2!

Deadmau5, dwa talerze i mikrofon w DJ Hero 2!
marcindmjqtx
08.06.2010 20:00, aktualizacja: 06.01.2016 17:08

Wszyscy, którzy domagali się bardziej ambitnej elektroniki w DJ Hero mogą być zadowoleni. Activision przy okazji przedstawienia gry ogłosiło, że pojawi się w niej świetny producent i DJ Deadmau5, także jako grywalna postać. DJ Hero 2 to także dwa talerze i mikrofon. Oczywiście pojawią się zestawy z kompletem kontrolerów i grą, ale boję się nawet zgadywać ile to wszystko będzie kosztować. Za to dla posiadaczy pierwszej części Activision ma darmową niespodziankę.

W każdym bądź razie miłośnicy zabawy w DJa już mogą zbierać pieniądze, bo do jesieni, kiedy ukaże się gra, wcale nie zostało tak wiele czasu. Jak na razie ujawniono, że w grze znajdą się utwory takich artystów jak: Dr. Dre, The Chemical Brothers, Kanye West, Metallica, Lady Gaga, Rihanna oraz jeszcze 85 innych jak dotąd nie ujawnionych. Pojawi się również 70 mashupów od znanych DJów i producentów.

W Dj Hero 2 znajdą się nowe tryby rozgrywki wieloosobowej jak DJ Battle, w którym dwóch graczy zmierzy się w specjalnie przygotowanych miksach. Dodatkowo do każdego utworu będzie można w dowolnym momencie dołączyć się wokalnie dzięki trybowi party play. Gra ma także pozwolić na większą ingerencję w muzykę, co wydaje mi się strzałem w dziesiątkę, o ile zbyt łatwo nie da się jej zepsuć. Tryb kariery pozwoli nam wcielić się w początkującego DJa, który oczywiście będzie musiał wspiąć się na sam szczyt.

Ogłoszenie DJ Hero 2 uczczono także w sposób miły dla graczy. Od dziś do 14 czerwca posiadacze pierwszej części mogą pobrać z PSN i Xbox LIVE* mix kawałków: Lady Gagi "Just Dance”, z "Ghosts 'n' Stuff” autorstwa Deadmau5'a.

Marcin Lewandowski

*Usługa Xbox LIVE nie jest oficjalnie dostępna w Polsce. Nie wiesz, co to oznacza? Dowiesz się tu.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)